Národní očkovací centrum v O2 Universum hledá lékaře

Dobrý den, vážený pane předsedo,

obrátil se na mne kolega Jeřábek, náměstek pro léčebnou a preventivní péči ÚVN Střešovice, s prosbou, zda bychom nemohli poslat mezi naše členy výzvu o pomoc při zajištění lékařského dozoru v Národním očkovacím centru v O2 Universum v Praze.

Je zcela jasné, že svojí drtivou většinou jsou lékařky a lékaři více než vytíženi ve svých ordinacích. Neočekáváme, že by snad na úkor své práce, či ve svém volném čase, určeném na regeneraci, věnovali další síly zajištění této akce. Je však možné by se některá kolegyně či kolega mohl touto možností přivýdělku inspirovat a mohl by tuto nabídku reflektovat.

Výzva není určená pouze pro lékaře z Prahy či pouze pro praktiky, budeme tedy rádi, pokud by se podařilo informaci přenést i mezi další kolegyně a kolegy, proto  si dovoluji využít tento způsob, jak informaci dostat mezi lékaře.

V případě zájmu se mohou zájemci obracet přímo na MUDr. Jana Alta altjan@uvn.cz  nebo na náměstka pro léčebnou a preventivní péči ÚVN Střešovice MUDr. Ivana Jeřábka ivan.jerabek@uvn.cz .

S díky a za představenstvo OS ČLK Praha 6

MUDr. Pavel Lindovský